Transformation Coaching Department

دپارتمان کوچینگ تحول

به دپارتمان کوچینگ ما خوش آمدید

ما در این دپارتمان خدمان و سرویس های مختلفی را ارائه میدهیم و شما می توانید با ما همراه باشید.

محمد ممبینی

سرویس ها و خدمات کوچینگ

شناخت، تحول، توسعه

آموزش، گفتگو، تجربه

تحول، توسعه، اقدام

آموزش، تحول، تخصص

کوچینگ چیست؟

کوچینگ فرآیندی است که یک کوچ (فرد مربی در حوزه کوچینگ) با داشتن مهارتِ ایجاد یک فضای امن، قابل اعتماد و اطمینان، باعث ایجاد ارتباط با مراجع خود می شود. در کوچینگ، یک کوچ حرفه ای، با گوش دادن فعال و پرسیدن سؤالات کلیدی از مراجع، به او یادآور می ‌شود که از تمامی توانایی خود، در جهت حل مسائل استفاده کند. چرا که کوچ‌ها اعتقاد دارند که هیچ‌ کس به اندازه خود فرد، برای حل مسائلش، از جنبه‌ های زندگی خود آگاه نیست.

تعریف کوچینگ به زبان ساده و مفهومی

به زبان ساده، کوچینگ فرآیندی است که هدف آن بهبود عملکرد است و به جای گذشته یا آینده دور، بر «زمان حال» تمرکز دارد. به عبارتی، «کوچینگ باز کردن پتانسیل یک فرد برای به حداکثر رساندن عملکرد خود است.»

در کوچینگ، کوچ‌ها بدون هیچ قضاوتی، به مراجع کمک می ‌کنند که تکه‌ های پازل زندگی خود را کنار هم چیده و از آن تابلوی زیبا و شفافی بسازد. کوچینگ یک رابطه حمایتی دوسویه است که در آن کوچ با همراه شدن با مراجع، باعث می شود مراجع تمام نیرو و تمرکز خود را بر روی مسیر رسیدن هدف بگذارد.

آگاهی بیشتر . . .

معارفه دپاتمان کوچینگ

Lorem ipsum dolor sit amet adipiscing elit diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat. sed diam nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ictibus modit abore, culparum rest harchil luptatem endiorem aut hictatum vitatio magnimp eliquis est optatem rendiscidis volore et aliquidit quos essimetur sam sed explace ssitatet

فراخوان دوره ها

تیم دپارتمان کوچینگ

محمد ممبینی

محمد ممبینی
کوچ، منتور، مربی و تسهیلگر تربیت کوچ

کوچ تحول، منتور و مربی مهارتهای کوچینگ، با رویکرد های ذهن آگاهی و NLP؛ با تأییدیه MCC و ICI-CT از انجمن جهانی کوچینگ ICI؛ بنیان‌گذار شیفت کوچ، دارای مدرک MCC و IN-NLPT  ان ال پی کوچینگ مورد تأیید انجمن جهانی ان ال پی IN-NLP ؛ دانش‌آموخته MBA و DBA مدیریت کسب و کار با رویکرد کارآفرینی از آکادمی بین المللی SMA سوئیس.

دوره های دپارتمان کوچینگ (Coaching)