Mindfulness Coaching Department

دپارتمان کوچینگ ذهن آگاهی

به دپارتمان ذهن آگاهی ما خوش آمدید

ما در این دپارتمان خدمان و سرویس های مختلفی را ارائه میدهیم و شما می توانید با ما همراه باشید.

محمد ممبینی

سرویس ها و خدمات ذهن آگاهی

شناخت، تحول، توسعه

آموزش، گفتگو، تجربه

تحول، توسعه، اقدام

آموزش، تحول، تخصص

ذهن آگاهی چیست؟

کوچینگ و ذهن آگاهی مشترکات زیادی دارند، مانند کمک به افراد برای استفاده و رشد منابع درونی موجود، افزایش انعطاف پذیری و جلوگیری از استرس. کوچینگ ذهن آگاهی شامل رویکردهایی برای توجه به  رفاه جسمی و عاطفی است و حتی گاهی فراتر از آن است. هم در کوچینگ و هم در ذهن آگاهی، یک حس قوی از کامل بودن شخص و حتی در فرآیندی که به کسی کمک می کند تا در لحظه حال به خرد خودش دست یابد، وجود دارد.
در کوچینگ ذهن آگاهی، تاکید بر این است که شما چگونه اتفاقات را چه شخصا و چه در رابطه با دیگران تجربه و تفسیر می کنید. این در مورد کمک به افراد برای زندگی آگاهانه تر و به طور کامل درگیر در نوع بودن در زندگی خود است.

آگاهی بیشتر . . .

معارفه دپاتمان ذهن آگاهی

Lorem ipsum dolor sit amet adipiscing elit diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat. sed diam nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ictibus modit abore, culparum rest harchil luptatem endiorem aut hictatum vitatio magnimp eliquis est optatem rendiscidis volore et aliquidit quos essimetur sam sed explace ssitatet

فراخوان دوره ها

تیم دپارتمان ذهن آگاهی

محمد ممبینی

محمد ممبینی
کوچ، منتور، مربی و تسهیلگر ذهن آگاهی

کوچ تحول، منتور و مربی مهارتهای کوچینگ، با رویکرد های ذهن آگاهی و NLP؛ با تأییدیه MCC و ICI-CT از انجمن جهانی کوچینگ ICI؛ بنیان‌گذار شیفت کوچ، دارای مدرک MCC و IN-NLPT  ان ال پی کوچینگ مورد تأیید انجمن جهانی ان ال پی IN-NLP ؛ دانش‌آموخته MBA و DBA مدیریت کسب و کار با رویکرد کارآفرینی از آکادمی بین المللی SMA سوئیس.

دوره های دپارتمان ذهن آگاهی (Mindfulness)