دپارتمان مایندفولنس

Mindfulness - SHIFTcoach
دوره های تخصصی کوچینگ ذهن آگاهی

کوچینگ ذهن آگاهی چیست؟

اینکه شما چگونه زندگی را تجربه می کنید، بر اساس طرز فکر، احساس و رفتار شما است. با این حال بیشتر اوقات ما خود را درگیر افکار و احساسات خود می‌یابیم که می‌تواند باعث شود ما احساس کنترل نکردن، مضطرب، غرق شدن و فرسودگی کنیم. ما با خلبان خودکار زندگی می کنیم که احساس می کنیم مسئول زندگی خود نیستیم.

با یادگیری و استفاده از ابزارها و رویکردهای ذهن آگاهی، می توانید با گذشته خود صلح کنید، در زمان حال بهتر زندگی کنید و آینده ای را که واقعاً می خواهید بسازید. این یک راه عملی و ساده برای ایجاد تغییرات قابل توجه در نحوه صحبت با خود، تعامل با دیگران و دیدن جهان است.

مدیریت ذهن راهی برای به دست گرفتن مسئولیت زندگی شماست.

در طول جلسات کوچینگ تمرکز حواس، فضا و راهنمایی خواهید داشت تا ببینید چه چیزی برای شما مهم است و چه چیزی مانع رسیدن به زندگی مورد نظر شما می شود. شما یک جعبه ابزار مبتنی بر شواهد را برای امتحان راه های جدید برای نزدیک شدن به مشکلات و روابط چالش برانگیز یاد خواهید گرفت. وضوح و تمرکزی را که برای زندگی آرامتر و شادتر نیاز دارید به دست خواهید آورد.

من از ترکیبی منحصر به فرد از ذهن آگاهی و مدیتیشن، کوچینگ تحول آفرین، جدیدترین علوم اعصاب در NLPsy و روانشناسی مثبت استفاده می کنم تا به شما کمک کنم تا تغییرات پایدار معناداری را در زندگی خود ایجاد کنید.

 این یک راه حل سریع یا یک راه آسان نیست، اما این مهم ترین کاری است که برای رفاه و سلامت روان خود انجام می دهید. ما فقط یک عمر گرانبها داریم. و تسلط بر خود این است که چگونه می توانید از هر لحظه بیشترین بهره را ببرید.

مدرس ارشد ذهن آگاهی

محمد ممبینی

بنیانگذار شتابدهنده کوچینگ تحول آفرین (SHIFTcoach.ir)

مدرس مهارتهای کوچینگ در 5 قاره جهان


9
دوره
45
فراگیر
500
ساعت آموزش
9
دوره
45
فراگیر
500
ساعت آموزش

آگاهی بیشتر برای شما :

کوچینگ ذهن آگاهی یک پیشنهاد سلامتی است که می تواند به شما کمک کند با تمرین، ذهن آگاهی را کشف، توسعه و یا حفظ کنید. ابزارهایی که می توانند شامل تنفس، مدیتیشن، یوگا، حرکت آرام آرام، چی گونگ، ارتباط موثر و آوردن ذهن آگاهی به فعالیت های روزانه باشند.

به عنوان مثال، در SHIFTcoach می‌توان تکنیک‌های تنفس، مدیتیشن، اسکن بدن، تجسم‌های خلاق و موارد دیگر را برای کمک به شما برای استفاده از خودآگاهی خود در نظر بگیرد. استفاده از این نوع تکنیک‌های تمرکز حواس می‌تواند فواید زیادی داشته باشد.

در اینجا به برخی از مزایای ذهن آگاهی در کوچینگ اشاره می کنیم:
تمرین ذهن آگاهی می تواند به شما کمک کند شنونده بهتری شوید.
ذهن آگاهی می تواند به شما کمک کند تا بیشتر با نیازهای خود هماهنگ شوید.
آموزش ذهن آگاهی باعث تقویت وضوح، ایجاد همدلی و ایجاد اعتماد در شما می شود.

دوره های ذهنیت SHIFTcoach.ir

جدول سرفصل ها و هزینه سرمایه گذاری در این دوره ها

ذهن آغازگر
آغازثبت نام
دلار 98
10 ساعت
4 جلسه
آنلاین و حضوری
پیش نیاز: ندارد
تایم لاین تراپی
درحال ثبت نام
دلار 95
10 ساعت
4 جلسه
آنلاین و حضوری
پیش نیاز: (ذهن آغازگر)
ذهن آگاهی
به زودی
دلار 150
20 ساعت
8 جلسه
آنلاین و حضوری
پیش نیاز: ندارد

تماس با محمد ممبینی

کوچینگ فردی، کوچینگ سیستمی کسب و کار، برندسازی شخصی و . . .

سبد خرید